LekarzeLekarz
Sławomir Januszek

Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje w Klinice Ginekologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Szopena w Rzeszowie, jako starszy asystent.


kontakt - tel. 535 860 429

Sławomir Januszek - ZnanyLekarz.pl


Lekarz
Jakub Sokołowski

Pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie. W 2008 r. ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. W 2016r. Uzyskał specjalizację z położnictwa i ginekologii. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego uczestniczył w wielu kursach z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii. Posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation uprawniający do wykonywania badań prenatalnych w pierwszym trymestrze ciąży, certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego dotyczące badań prenatalnych w I i II trymestrze ciąży. W 2020r. rozpoczął specjalizację z zakresu ginekologii onkologicznej.


kontakt - tel. 609 600 273

Jakub Sokołowski - ZnanyLekarz.pl


Lekarz
Paweł Szczerba

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Pracuje w Klinice Ginekologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Szopena w Rzeszowie, jako starszy asystent.


kontakt - tel. 600 194 060

Paweł Szczerba - ZnanyLekarz.pl

FemMedica
Rzeszów, ul. Litewska 4b/1
Dostępność od poniedziałku do soboty

e-mail: biuro@femmedica.plrealizacja © Studio BEST 2020